Stejně jako loni, máme i letos nabídku od Evy Herčkové na focení. Ceny jsou stejné jako loni:

 tj. - 5ks kartiček / 150,- Kč, (každá další 25,- / ks) 

     - společné foto 15x21cm / 45,-

     - společné foto 21x30cm / 85,-

Kdo bude mít o letošní kartičky či fotky zájem, nahlaste to během 2-3 dnů trenérovi.

 

 

 


 

 

 

 

 

Webnode

1. KOLO

BRUMOV-BYLNICE - HC PSG ZLÍN 2:7 (1:3,0:1,1:3)

branky ZLN: 0:1 Ševčík (Chludil), 0:2 Frömel, 0:3 Ševčík (Lavička), 1:4 Chludil (Šolc), 1:5 Frömel (Chludil), 1:6 Ševčík (Prčík), 1:7 Prčík
sestava ZLN: Synek - Šindelek, Nábělek - Prčík, Čapka - Matula, Koníček - Frömel, Chludil, Ševčík - Kráčalík, Heralt, Lavička - Herčko, Cunda, Šolc

2. KOLO
HC PSG ZLÍN
 - TECHNIKA BRNO 2:2 (1:1,1:0,0:1)

branky ZLN: 1:1 Lavička (Háp,Koníček), 2:1 Chludil
sestava ZLN: Hamrla (30.Synek) - Šindelek, Nábělek - Prčík, Čapka - Matula, Koníček - Frömel, Chludil, Ševčík - Kráčalík, Háp, Lavička - Herčko, Heralt, Cunda, Šolc, Češek

 

3. KOLO

HC UH.HRADIŠTĚ - HC PSG ZLÍN  2:8 (1:2,0:3,1:3)

branky ZLN: 0:1 Heralt (Kráčalík), 1:2 Chludil, 1:3 Cunda (Lavička), 1:4 Ševčík (Frömel), 1:5 Prčík (Lavička), 2:6 Chludil (Herčko), 2:7 Lavička (Koníček), 2:8 Ševčík (Fromel) 
sestava ZLN: Synek (30. Hamrla) - Šindelek, Nábělek - Prčík, Čapka - Matula, Koníček - Frömel, Chludil, Ševčík - Kráčalík, Háp, Lavička - Herčko, Heralt, Cunda, Šolc, Češek

 

4. KOLO

HC PSG ZLÍN - HC LVI BŘECLAV  3:5 (1:1,2:1,0:3)

branky ZLN: 1:0 Lavička (Háp,Čapka), 2:2 Lavička (Prčík), 3:2 Háp (Lavička) 
sestava ZLN: Hamrla (30. Synek) - Šindelek, Nábělek - Prčík, Čapka - Matula, Koníček - Frömel, Chludil, Ševčík - Kráčalík, Háp, Lavička - Herčko, Heralt, Cunda, Šolc, Češek

 

5. KOLO

HC BOSKOVICE - HC PSG ZLÍN   1:14 (0:3,0:7,1:4)

branky ZLN: 0:1 Kráčalík (Háp), 0:2 Háp (Ševčík,Matula), 0:3 Prčík, 0:4 Prčík, 0:5 Herčko (Šindelek), 0:6 Šindelek, 0:7 Chludil, 0:8 Prčík (Čapka, Háp), 0:9 Cunda (Češek, Nábělek), 0:10 Čapka, 0:11 Heralt (Češek), 0:12 Čapka (Prčík), 1:13 Šindelek, 1:14 Češek (Herčko)
sestava ZLN: Synek (30.Hamrla) - Šindelek, Nábělek - Prčík, Čapka - Matula, Koníček - Frömel, Chludil, Ševčík - Kráčalík, Háp, Lavička - Herčko, Heralt, Cunda, Šolc, Češek

 

6. KOLO

HC PSG ZLÍN - HC UH.OSTROH  3:1 (1:0,1:0,1:1)

branky ZLN: 1:0 Frömel (Nábělek), 2:0 Lavička, 3:1 Chludil (Prčík)
sestava ZLN: Hamrla (30. Synek) - Šindelek, Nábělek - Prčík, Čapka - Matula, Koníček - Frömel, Chludil, Ševčík - Kráčalík, Háp, Lavička - Herčko, Heralt, Cunda, Šolc, Češek

 

7. KOLO

HC ZNOJMO - HC PSG ZLÍN   1:3 (0:1,0:1,1:1)

branky ZLN: 0:1 Kráčalík (Lavička), 0:2 Ševčík (Chludil), 0:3 Frömel (Ševčík)
sestava ZLN: Synek (30.Hamrla) - Šindelek, Nábělek - Prčík, Čapka - Šolc, Koníček - Frömel, Chludil, Ševčík - Kráčalík, Háp, Lavička - Herčko, Heralt, Cunda, Češek

 

8. KOLO

HC PSG ZLÍN - HC KROMĚŘÍŽ  3:4 (0:3,1:1,2:0)

branky ZLN: 1:3 Ševčík (Frömel), 2:4 Lavička (Kráčalík), 3:4 Kráčalík (Chludil)
sestava ZLN: Hamrla (30. Synek) - Šindelek, Nábělek - Prčík, Čapka - Matula, Koníček - Frömel, Chludil, Ševčík - Kráčalík, Háp, Lavička - Herčko, Heralt, Cunda, Šolc, Češek

 

9. KOLO

HC HODONÍN - HC PSG ZLÍN   5:5 (2:2,2:1,1:2)

branky ZLN: 1:1 Ševčík ( Chludil), 1:2 Frömel (Ševčík), 4:3 Háp (Ševčík), 4:4 Háp, 5:5 Ševčík (Lavička)
sestava ZLN: Synek (30.Hamrla) - Šindelek, Nábělek - Prčík, Čapka - Matula, Koníček - Frömel, Chludil, Ševčík - Kráčalík, Háp, Lavička - Herčko, Heralt, Cunda, Šolc

 

10. KOLO

HC PSG ZLÍN - VOLNO

 

11. KOLO

VAL.MEZIŘÍČÍ - HC PSG ZLÍN   7:4 (0:3,2:0,5:1)

branky ZLN: 0:1 Frömel (Šindelek), 0:2 Lavička (Chludil), 0:3 Ševčík (Frömel), 4:4 Frömel (Prčík)
sestava ZLN: Hamrla (30. Synek) - Šindelek, Nábělek - Prčík, Čapka - Matula, Koníček - Frömel, Chludil, Ševčík - Kráčalík, Háp, Lavička - Herčko, Heralt, Cunda, Šolc

 

12. KOLO

HC PSG ZLÍN - WARRIOR BRNO   6:1 (1:1,2:0,3:0))

branky ZLN: 1:1 Cunda (Čapka), 2:1 Cunda (Kráčalík), 3:1 Ševčík (Chludil), 4:1 Kráčalík (Prčík), 5:1 Chludil, 6:1 Chludil
sestava ZLN: Synek (30.Hamrla) - Šindelek, Nábělek - Prčík, Čapka - Matula, Koníček - Frömel, Chludil, Ševčík - Kráčalík, Háp, Lavička - Herčko, Heralt, Cunda, Šolc

 

13. KOLO

MBK VYŠKOV - HC PSG ZLÍN   1:3 (0:0,1:2,0:1)

branky ZLN: 0:1 Chludil (Nábělek), 0:2 Chludil, 1:3 Ševčík
sestava ZLN: Hamrla (30. Synek) - Šindelek, Nábělek - Prčík, Čapka - Matula, Koníček - Frömel, Chludil, Ševčík - Kráčalík, Háp, Hoferek - Herčko, Heralt, Cunda, Šolc, Češek

 

14. KOLO

HC PSG ZLÍN - VHK VSETÍN  8:9 (2:2,4:2,2:5)

branky ZLN: 1:0 Ševčík (Chludil), 2:2 Chludil, 3:2 Cunda, 4:2 Frömel (Ševčík), 5:2 Šindelek (Chludil), 6:2 Šolc (Čapka), 7:8 Cunda (Chludil), 8:8 Chludil TS
sestava ZLN: Synek (30.Hamrla) - Šindelek, Nábělek - Prčík, Čapka - Matula, Koníček - Frömel, Chludil, Ševčík - Kráčalík, Háp, Hoferek - Herčko, Heralt, Cunda, Šolc, Češek

 

15. KOLO

HC PSG ZLÍN - JUNIOR CAPITALS  6:1 (3:0,0:1,3:0)

branky ZLN: 1:0 Chludil, 2:0 Heralt (Čapka), 3:0 Frömel, 4:1 Kráčalík, 5:1 Nábělek, 6:1 Kráčalík (Cunda)
sestava ZLN: Synek - Šindelek, Nábělek - Prčík, Čapka - Matula, Koníček - Frömel, Chludil, Ševčík - Kráčalík, Háp, Hoferek - Herčko, Heralt, Cunda, Šolc, Češek

 

16. KOLO

HC KOMETA BRNO - HC PSG ZLÍN   5:2 (0:0,3:1,2:1)

branky ZLN: 0:1 Frömel, 5:2 Frömel
sestava ZLN: Hamrla (30. Synek) - Šindelek, Nábělek - Prčík, Čapka - Matula, Koníček - Frömel, Chludil, Ševčík - Kráčalík, Háp, Herčko -Heralt, Cunda, Češek

 

17. KOLO

HC PSG ZLÍN - UH. BROD  12:2 (5:1,3:0,4:1)

branky ZLN: 1:0 Češek, 2:0 Chludil, 3:0 Frömel(Chludil), 4:1 Čapka, 5:1 Ševčík (TS), 6:1 Šindelek, 7:1 Ševčík, 8:1 Chludil, 9:1 Ševčík(Chludil), 10:1 Heralt, 11:1 Frömel(Chludil), 12:1 Frömel(Chludil)
sestava ZLN: Synek (30.Hamrla) - Šindelek, Nábělek - Prčík, Čapka - Matula, Koníček - Frömel, Chludil, Ševčík - Kráčalík, Háp, Hoferek - Herčko, Heralt, Cunda, Šolc, Češek

 

18. KOLO

HC PSG ZLÍN - BRUMOV BYLNICE  9:4 (3:1,4:3.2:0)

branky ZLN: 1:0 Háp (Lavička), 2:0 Šindelek, 3:1 Frömel, 4:1 Ševčík (Chludil), 5:2 Kráčalík (Lavička, Prčík), 6:3 Frömel, 7:4 Chludil (Šindelek), 8:4 Ševčík (Kráčalík), 9:4 Prčík (Nábělek)
sestava ZLN: Hamrla - Matula - Prčík, Čapka - Koníček, Nábělek - Šindelek - Frömel, Chludil, Ševčík - Kráčalík, Háp, Lavička, - Češek, Heralt, Cunda - Herčko

 

19. KOLO

TECHNIKA BRNO - HC PSG ZLÍN   5:4 (2:2,1:2,2:0)

branky ZLN: 0:1 Háp(Kráčalík), 1:2 Lavička(Chludil), 2:3 Čapka, 2:4 Lavička(Frömel)
sestava ZLN: Hamrla (30. Synek) - Šindelek, Nábělek - Prčík, Čapka - Matula, Koníček - Frömel, Chludil, Lavička - Kráčalík, Háp, Herčko -Heralt, Cunda, Češek-Matůšů

 

20. KOLO

HC PSG ZLÍN - UH. HRADIŠTĚ  6:3 (2:0,2:2,2:1)

branky ZLN: 1:0 Lavička (Prčík, Háp), 2:0 Lavička, 3:0 Frömel (Chludil), 4:1 Cunda (Prčík, Heralt), 5:1 Ševčík (Chludil), 6:2 Háp
sestava ZLN: Hamrla - Šindelek - Prčík, Čapka - Koníček - Frömel, Chludil, Ševčík - Kráčalík, Háp, Lavička - Češek, Heralt, Cunda

 

21. KOLO

LVI BŘECLAV - HC PSG ZLÍN   3:6 (1:1,1:2,1:3)

branky ZLN: 1:0 Prčík (Chludil), 2:2 Frömel (Chludil), 2:3 Kráčalík (Háp), 2:4 Chludil (Šolc), 2:5 Háp (Hoferek), 3:6 Chludil (Herčko)
sestava ZLN: Hamrla - Šindelek, Nábělek - Prčík, Čapka - Matula, Koníček - Frömel, Chludil, Ševčík - Kráčalík, Háp, Hoferek - Herčko, Heralt, Cunda, Šolc, Češek

 

22. KOLO

HC PSG ZLÍN - HC BOSKOVICE  16:2 (5:0,7:1,4:1)

branky ZLN: 1:0 Nábělek, 2:0 Ševčík, 3:0 Matula, 4:0 Heralt, 5:0 Chludil, 6:0 Frömel, 7:0 Frömel, 8:0 Ševčík, 9:1 Heralt, 10:1 Chludil, 11:1 Češek, 12:1 Herčko, 13:1 Lavička, 14:1 Chludil, 15:2 Frömel, 16:2 Chludil
sestava ZLN: Hamrla - Matula - Prčík, Čapka - Koníček, Nábělek - Frömel, Chludil, Ševčík - Kráčalík, Lavička, Herčko - Češek, Heralt, Cunda

 

24. KOLO

HC PSG ZLÍN - HC ZNOJMO  4:1 (1:0,1:0,2:1)

branky ZLN: 1:0 Cunda (Koníček), 2:0 Háp (Šindelek), 3:0 Cunda (Lavička), 4:1 Frömel
sestava ZLN: Hamrla - Matula - Prčík, Čapka - Koníček, Nábělek - Šindelek - Frömel, Háp, Ševčík - Češek, Heralt, Lavička, - Cunda, Herčko

 

25. KOLO

HK KROMĚŘÍŽ - HC PSG ZLÍN  7:2 (2:2,4:0,1:0)

branky ZLN: 0:1 Chludil, 0:2 Lavička (Háp)
sestava ZLN: Synek (30.Hamrla) - Šindelek, Nábělek - Prčík, Čapka - Matula, Koníček - Frömel, Chludil, Ševčík - Kráčalík, Háp, Lavička - Herčko, Heralt, Cunda, Češek

 

 

Program soutěžních utkání:

29.1.-17:00:   PSG ZLÍN - SHK HODONÍN
13.-14.2.:       HC UH.OSTROH - PSG ZLÍN
20.2.:            PSG ZLÍN - BOBŘI VAL.MEZIŘÍČÍ
21.2.:            WARRIOR BRNO - PSG ZLÍN
27.-28.2.:       PSG ZLÍN - MBK VYŠKOV
5.-6.3.:          VHK VSETÍN - PSG ZLÍN
12.3.:            PSG ZLÍN - JUNIOR CAPITALS
13.3.:            PSG ZLÍN - KOMETA BRNO
19.3.-11:00:   UH.BROD - PSG ZLÍN

 
 
Informace čerpáme z webu hosys.cz, kde operativně naleznete i případné změny a další program.

 

Webnode

 

 

aktualizováno 18.1.2016 v 13:00

SKUPINA P+R

1. VSK TECHNIKA BRNO - 135:45 - 36
2. HC BOBŘI VAL. MEZIŘ - 137:63 - 35

3. SHK HODONÍN - 138:74 - 32
4. HC KOMETA BRNO - 143:60 - 30

5. HK KROMĚŘÍŽ - 130:59 - 30
6. HC PSG ZLÍN - 134:67 - 30

7. HC UHERSKÝ OSTROH  - 118:52 - 30

8. HC LVI BŘECLAV - 135:99 - 27
9. EAC JUNIOR CAPITALS - 79:99 - 18
10. HC BOSKOVICE - 76:139 - 17
11. HCM WARRIOR BRNO - 70:86 - 16
12. VHK VSETÍN - 106:137 - 15
13. MBK VYŠKOV - 62:113 - 14
14. HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ - 91:126 - 11
15. ZNOJEMŠTÍ ORLI - 48:93 - 11
16. HC BRUMOV-BYLNICE - 81:156 - 9
17. HC UHERSKÝ BROD - 29:239 - 1